SRUŠILI IM SE SNOVI / Kanađani se pokrili ušima nakon poraza od Vatrenih i ispadanja s Mundijala, pogledajte što pišu njihovi mediji

Hrvatska je nakon uvjeljive pobjede nad Kanadom preuzela vrh tablice

27.11.2022.
19:07

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Kanadu 4-1 (2-1) u dvoboju drugog kola skupine F svjetskog prvenstva kojem je domaćin Katar.

SPORNA ODLUKA /

Navijači bijesni na Dalića nakon što je izvadio Livaju i u igru uveo Petkovića: 'Ma što je s tobom, zašto on...?!'

Kanada je povela golom Alphonsa Daviesa već u drugoj minuti, ali je potom uslijedio preokret. Andrej Kramarić je zabio dva, u 36. i 70. minuti, a Marko Livaja jedan pogodak, u 44. minuti, za slavlje Hrvata. Sve je okončano golom Lovre Majera u 94. minuti.

'Kraj naših nada...'

Na ljestvici nakon drugog kola vode Hrvatska i Maroko s po četiri boda. Tri ima Belgija, dok je bez bodova Kanada koja više jedina u ovoj skupini nema šanse za proboj prema osmini finala.

Kanadski mediji, nakon poraza i ispadanja svoje reprezentacije prilično su neutralno izvještavali o utakmici, pišu da su "njihove nade gotove", da su "Kanađani dali sve od sebe, ali da je Hrvatska jednostavno preiskusna" i da su ih njihovi reprezentativci učinili ponosnima.