SJAJAN UVOD U PROLJETNI DIO SEZONE: / Fenomenalni Vatreni ušao s klupe i odmah zabio

Hrvatski reprezentativac Andrej Karamarić ušao je na početku drugog poluvremena utakmice 17. kola njemačke Bundeslige između Hoffenheima i Augsburga.

21.1.2017.
17:03
Screenshot/YouTube

Nije dugo trebalo hrvatskom reprezentativcu da zablista.

Igrala se 64. minuta utakmica kada je Mark Uth lijepo odigrao u šesnaesterac, a loptu je primio Andrej Kramarić. Mirno je poslao loptu u mrežu iz blizine. bio je to Kramarićev četvrti prvenstveni pogodak ove sezone.

Vodeći gol na utakmici zabio je, inače, u 47. minuti Sandro Wagner.

Rezultat je do kraja ostao nepromijenjen.

U ostalim utakmicama Borussia Dormtund slavila je na gostovanju kod Werdera 2:1. Wolfsburg je doma upisao pobjedu nad HSV-om, kao i Schalke protiv Ingolstadta.