[VIDEO] TRENUTAK KOJI JE GOTOVO SVIMA PROMAKNUO: / Pogledajte što je Červar rekao Kaubojima u posljednjim trenucima utakmice

Pobjedu je Hrvatskoj donio gol Igora Karačića minutu i pol prije kraja

18.1.2020.
23:14

U dvoboju 2. kola I skupine EURA u Beču su hrvatski rukometaši pobijedili Njemačku s 25-24 (11-14) i osigurali polufinale. Pobjedu je Hrvatskoj donio gol Igora Karačića minutu i pol prije kraja, te obrana Marina Šege 13 sekundi prije kraja. Kod Hrvatske je Igor Karačić zabio 7 golova, a Domagoj Duvnjak je imao pet pogodaka, dok je Nijemce predvodio Gensheimer s 4 gola.

[FOTO] NIKAD OVAKO EMOTIVNO OVI DEČKI NISU SLAVILI: Prizori koji će vas ispuniti ponosom

Svakako moramo izdvojiti detalj koji je mnogima promakao. Dvije minute prije kraja izbornik je pozvao svoje igrače na timeout kako bi ih dodatno galvanizirao za završnicu. Pogledajte kako je to izgledalo.