EVO KAD NAŠE CURE IGRAJU ZA TREĆE MJESTO I GDJE IH GLEDATI: / Raspored je već poznat, čekaju se samo protivnice

18.12.2020.
19:36

Hrvatska ženska rukometna reprezentacija poražena je u petak u polufinalu Europskog rukometnog prvenstva u Danskoj, bolja od nje je sa 30:19 bila Francuska.

Iako su hrvatske rukometašice dobro ušle u utakmicu i dobro se držale prvih sedam minuta, nakon toga ulaze u dugačko krizno razdoblje. U 11. minuti Francuska ide na dva razlike i ta prednost se samo povećavala do kraja poluvremena. Hrvatske rukometašice su ostatak poluvremena odigrale u grču i završile ga s deset golova zaostatka.

U drugom poluvremenu Hrvatska je puno bolja, no veliku razliku nisu mogle nadoknaditi.

[FOTO] HRVATSKA BEZ FINALA EURA: /

Moćna Francuska danas je bila prejaka, hrabre Hrvatice nisu imale šanse, čeka ih bitka za broncu

Slijedi borba za medalju

Hrvatske rukometašice igrat će za treće mjesto protiv gubitnica iz susreta Norveške i Danske.

Utakmicu ćete moći gledati na Drugom programu HTV-a u nedjelju od 15:30, a tekstualni prijenos moći ćete pratiti na portalu Net.hr.