ČAROLIJA U PAR POTEZA / VIDEO EHF objavio najbolje golove ovog kola: Dive se hrvatskom krilu koje ih je razmazilo

Može nas veseliti što smo dosta igrača vidjeli na parketu dvorane u Varaždinu, a jedan od onih čija je minutaža bila skromnija uspio je postići sjajan pogodak

13.10.2022.
7:15
Igor Soban/PIXSELL

Hrvatska rukometna reprezentacija je opravdala očekivanja u prvom kolu kvalifikacija za Europsko prvenstvo i upisala uvjerljivu pobjedu protiv Grčke rezultatom 33-25. Kauboji su dominirali većim djelom susreta, no naravno bilo je i nekih lošijih trenutaka. Primjerice trenutak u kojem su naši reprezentativci posustali u napadu te dopustili protivniku da se vrati u utakmicu i dođe do rezultata 13-13.

DOBAR POČETAK /

Hrvatska pregazila Grčku u Varaždinu: Izbornik Horvat priredio iznenađenje u posljednjoj sekundi

Može nas veseliti što smo dosta igrača vidjeli na parketu dvorane u Varaždinu, a jedan od onih čija je minutaža bila skromnija uspio je postići sjajan pogodak. Naime, izbornik Horvat je u posljednjih deset sekundi dvoboja odlučio zatražiti timeout. Naglasio je da je njegova zamisao za kraj da Martinović baci Karačiću loptu na cepelin.

Horvat je inzistirao

Igrači su mi rekli kako nemaju još puno vremena za to, no na kraju je Horvat ostao pri svojoj zamisli. Hrvatska je krenula u napad, Karačić je imao loptu i podvalio za Matanovića na krilu koji uspijeva postići pogodak i u doslovno zadnjoj sekundi zaključiti ovu veliku pobjedu Kauboja. EHF je nakon utakmica izdvojio pet pogodaka među kojima se i našao onaj 27-godišnjeg krila PPD Zagreba, a u opisu objave su napisali:

Među odabranima

"Večeras smo razmaženi sjajnim golovima u kvalifikacijama za EHF Euro", piše u opisu objave na Instagramu, a izdvojeni su ovi igrači: Jacques Tironzelli, Vlado Matanović, Max Granlund, Lukas Simenas, Igor Gjorgjiev. Pogodak koji su objavili na svom Instagramu možete pogledati i nastavku.