LIGA PRVAKA / Hrvati iz Wisle srušili Veszprem: Ivanković je za Celje bio drugi najbolji strijelac

Hrvatski rukometaši Mirko Alilović, Lovro Mihić i Tin Lučin s Wislom su pred domaćim navijačima dobili Veszprem 37-30

7.12.2023.
23:48
profimedia

U susretu desetog kola Lige prvaka rukometaši Aalborga ugostili su PSG. Poveo je francuski klub odmah na početku 3-0, ali su do kraja prvog poluvremena domaćini izjednačili na 15-15.

KAKVA VEČER /

Japan iznenadio i uzeo pobjedu Danskoj, a Švedska protiv Kameruna nemilosrdna

U drugom su poluvremenu obje momčadi koristile prilike, ali je pred sam kraj PSG ipak odnio pobjedu 32-30.

Celje je u gostima bio kod Barcelone, a domaćini su pred svojim navijačima uvjerljivo pobijedili 39-30. Drugi najbolji strijelac za Celje bio je hrvatski rukometaš Ante Ivanković sa sedam pogodaka.

Hrvatski rukometaši Mirko Alilović, Lovro Mihić i Tin Lučin s Wislom su pred domaćim navijačima dobili Veszprem 37-30. Lučin je s osam pogodaka bio najbolji strijelac svoje momčadi, dok je Mihić zabio tri pogotka.

Utakmice hrvatskih rukometašica u drugom krugu možete uživo gledati na programu RTL Kockica te na platformi Voyo uz stručnog komentatora Filipa Brkića