HORVAT ZABIJAO KAO NA TRACI, ALI NIJE BILO DOVOLJNO: / PPD Zagreb propustio veliko vodstvo i zakomplicirao prolazak

Kapetan PPD Zagreba Zlatko Horvat postigao je 11 pogodaka

24.2.2018.
19:46
Dalibor Urukalovic/PIXSELL

Rukometaši hrvatskog prvaka PPD Zagreba poraženi su na gostovanju kod Pick Szegeda sa 30-28 (11-15) u dvoboju pretposljednjeg, 13. kola skupine A Lige prvaka, čime su si otežali situaciju u borbi za šesto mjesto koje vodi u nokaut fazu.

SARAČEVIĆ NAJAVIO SUDBINSKU UTAKMICU PPD ZAGREBA: ‘Ne želimo strepiti i razmišljati o drugima’

Zagrebaši su na poluvremenu vodili 15-11, ali su u nastavku dopustili Mađarima da ih sustignu već na polovici drugog poluvremena, a u završnici i prestignu.

Briljarao je kapetan

Kapetan PPD Zagreba Zlatko Horvat postigao je 11 pogodaka, Damir Bičanić je završio sa pet, a Valentino Ravnić sa tri gola. Strijelce Pick Szegeda predvodio je Mario Šoštarič sa 10 golova, dok su Stas Skube i Bence Banhidi postigli po pet pogodaka.

Nakon nepotpunog 13. kola PPD Zagreb je na sedmom mjestu sa šest bodova, koliko ima i šestoplasirana Wisla Plock koja u nedjelju dočekuje RN Loewen. Kako bi Zagreb zadržao izglede za plasman u nokaut fazu, Wisla ne smije pobijediti Loewen. Vodeći Vardar ima 20 bodova, druga je Barcelona sa 18, ali uz utakmicu više.

PPD Zagreb u posljednjem, 14. kolu dočekuje posljednji Kristianstad. Utakmica je na rasporedu 4. ožujka.