UVJERLJIVI / Aktualni prvaci slomili jedno od najvećih iznenađenja Eura i stigli vrlo blizu polufinala

21.1.2024.
17:37

Aktualni europski prvaci Šveđani napravili su veliki korak prema polufinalu Europskog prvenstva pobjedom protiv Portugala 40-33 u trećem kolu drugog kruga skupine.

PRATITE UŽIVO /

Hrvatska je ostala bez polufinala: Evo gdje gledati preostala dva dvoboja u ponedjeljak iz naše skupine

Portugalci su se dobro držali u prvih 30 minuta, u tri navrata imali i vodstvo, no u završnici prvog poluvremena Švedska je serijom 3-0 otišla na plus četiri (19-15).

Na početku nastavka uspio je Portugal doći na minus dva, no nakon toga više im Šveđani nisu pružili priliku da im se približe te su na kraju slavili s uvjerljivih 40-33.

Pellas je u pobjedničkoj momčadi zabio deset golova, dok je Costa s osam bio najslabiji kod poraženih.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.