TELEMACH POTEZ DANA / ANKETA Polufinale je ostalo samo san, ali vratari su ponovno briljirali! Odaberite najbolji potez utakmice

Sudjelujte u anketi i odaberite Telemach potez dana!

22.1.2024.
17:03

Dva uzastopna poraza Hrvatsku nažalost nisu probudili te je protiv Islanđana izgubila 30:35. Na poluvremenu smo vodili 18:16, ali u nastavku susreta dečki nisu izgledali spremno i stigao je novi poraz.

Iako je završilo porazom, treba čestitati dečkima, osobito vratarima koji su ponovno pokazali odlične obrane, ali nažalost to nam nije pomoglo. Ipak, odabrali smo 3 najbolja trenutka, a na vama je da odaberete Telemach potez dana:

1. Sjajna obrana Mateja Mandića

2. Prvi gol kapetana Domagoja Duvnjaka na ovogodišnjem prvenstvu

3. Kuzmanović ušao u igru i odmah skinuo zicer!

Ne zaboravite, tijekom svake naše emisije 'Vrijeme je za rukomet' imate priliku glasati za Telemach potez dana. Skenirajte QR kod na ekranu i odaberite tko vas je od rukometaša najviše oduševio.

Također, sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.

Sadržaj nastao u suradnji s RTL native timom i Telemach Hrvatska!