OPTIMISTIČAN JE / Luka Šebetić najavio utakmicu s Danskom: 'Još se nismo predali, siguran sam da ih možemo iznenaditi'

Hrvatski rukometaši pobijedili su Maroko s 36-24 (15-12) u posljednjoj utakmici prvog kruga Svjetskog prvenstva i s dva boda odlaze u drugi krug natjecanja u Malmö, gdje ih već u četvrtak čeka dvoboj protiv Danske. Iako su Marokanci u 14. minuti imali prednost od pet pogodaka (4-9), Hrvatska je već do poluvremena okrenula rezultat (15-13), a u drugom dijelu pokazala svoju nadmoć. U RTL-ov studio teleportirao se Luka Šebetić koji je najavio utakmicu s Danskom Znamo da smo zeznuli Egipat. Ove dvije utakmice nisu nivo Danske. Stvorila se dobra atmosfera, znamo da je Danska top ekipa, znamo da moramo sve dići na top nivo. Još se nismo predali. Vlada dobro raspoloženje, dok šansa postoji mi je lovimo. Sve elemente rukometne igre moramo dići na još jednu stepenicu više ali siguran sam da ih možemo iznenaditi. Nismo konkretno pričali o Dancima, no vjerujem da ćemo već večeras početi razgovarati. Svi smo svjesni da nas čeka jako važna utakmica protiv jako snažnog protivnika.