MANDŽO NA 51. MJESTU / Ronaldo proglašen nogometašem godine

Zvijezda Real Madrida slavila je ispred Argentinca Lionela Messija i Francuza Francka Riberyja. Među 80 igrača koji su dobili glasove nalazi se i jedan hrvatski nogometaš, Mario Mandžukić na diobi 51. mjesta.

12.12.2013.
19:22
AP

Portugalski nogometni majstor Cristiano Ronaldo proglašen je najboljim nogometašem godine u izboru magazina World Soccer.

Za najboljeg trenera godine izabran je Jupp Heynckes koji je u 2013. na klupi Bayerna osvojio Ligu prvaka, njemačko prvenstvo i nacionalni kup. Drugi je trener europskog doprvaka Borussije Dortmund Jurgen Klopp, a treći trener madridskog Atletica Diego Simeone.

Najboljom momčadi gotovo jednoglasno je proglašen je Bayern.

U izboru World Soccera sudjelovali su novinari iz 64 zemlje, među kojima je i Hrvatska.