REMI PROTIV INTERA U ZAPREŠIĆU: / Varaždinci dva puta izjednačivali i osvojili prvi bod

Novi prvoligaš u četvrtom kolu osvojio prvi bod

10.8.2019.
21:04
Slavko Midzor/PIXSELL

U dvoboju 4. kola Prve HNL u Zaprešiću su nogometaši Intera i Varaždina odigrali 2-2 (2-1), pa su Varaždinci osvojili prvi prvoligaški bod.

NK Inter Zaprešić - NK Varaždin

Inter je poveo nakon protunapada golom Antonia Boseca u 14. minuti, no u 22. minuti je nakon gužve u šesnaestercu domaćina izjednačio Karlo Težak. Inter je ipak otišao s prednoću na odmor jer je Rus Serder Serderov u 28. minuti pogodio za 2-1. U 51. minuti je isključen Varaždin Karlo Sambolec, da bi gosti ipak u 54. minuti stigli do izjednačenja preko Dejana Glavice, a u 78. minuti gosti su imali ogromnu priliku čak i za vodstvo, ali je Kolarić promašio.