OČEKIVANO FINALE KUPA: HAJDUK - DINAMO / Probuđeni Mandžukić razmontirao susjede

Modri napadač za 38 minuta postigao je tri pogotka. Finale je na rasporedu 13. i 28. svibnja.

18.3.2009.
18:07

Dinamo i Hajduk izborili su finale Hrvatskog nogometnog kupa.

Nakon što je u prvoj utakmici u Kranjčevićevoj pobijedio 2-0, Dinamo je u uzvratu, na krilima trostrukog strijelca Marija Mandžukića, slavio nad Zagrebom s 4-1. Prva tri pogotka "plavi" napadač postigao je do 38. minute prvog dijela.

Tek u 87. minuti rezultat je pogotkom iz penala smanjio Vugrinec, no minutu kasnije konačnih 4-1 postavlja Morales.

Hajduk je u Vinkovcima rutinirano odigrao neodlučeno 0-0 s Cibalijom, a kako je u prvoj utakmici slavio s 4-1 igrat će u finalu Hrvatskog nogometnog kupa s Dinamom i to 13. i 28. svibnja.