SEVILLA NA RAKETIN POGON / Pogledajte novu Rakitićevu majstoriju!

Hrvatski veznjak je doveo domaćine u vodstvo u 55. minuti postigavši svoj peti gol ove sezone. Jairo je u 75. minuti povisio na 2-0, dok je Oriol Riera u 87. minuti ublažio poraz Osasune.

27.10.2013.
14:40
Sevilla

SEVILLA - U susretu 10. kola španjolskog nogometnog prvenstva Sevilla je na svom Sanchez Pizjuanu pobijedila Osasunu 2-1, a prvi gol na utakmici postigao je hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić.

Hrvatski veznjak je doveo domaćine u vodstvo u 55. minuti postigavši svoj peti gol ove sezone. Jairo je u 75. minuti povisio na 2-0, dok je OriolRiera u 87. minuti ublažio poraz Osasune. Sevilli je put do pobjede olakšalo isključenje gostujućeg braniča Damia u 34. minuti utakmice.

Sevilla je ovom pobjedom skočila na deveto mjesto ljestvice sa 13 bodova, dok je Osasuna na 19. poziciji sa sedam bodova. Slabiji učinak ima tek Almerija na 20. mjestu sa svega tri boda. U vodstvu je Barcelona sa 28 bodova.