čudesna utakmica / Pogledajte dramatičan preokret Reala u sudačkoj nadoknadi

U odličnoj i dramatičnoj utakmici domaćin je bio na pragu senzacije jer je u 90. minuti vodio s 2-1, a potom je Morata izjednačio, a Cristiano Ronaldo u četvrtoj minuti sudačke nadoknade na asistenciju Luke Modrića donio Realu pobjedu.

6.10.2013.
10:07
AP Images

Nogometaši Real Madrida pobijedili su u 8. kolu Primere kod Levantea s 3-2 zahvaljujući dva pogotka u sudačkoj nadoknadi.

Levante je dvaput vodio pogocima Babe (57) i Nabila El Zhara (86), a prvi zgoditak za "Kraljevski klub" dao je Sergio Ramos u 61. minuti. Modrić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

U ostalim utakmicama slavili su domaćini, Elche je s 2-1 pobijedio Espanyol, a Rayo Vallecano pogotkom u 89. minutiiz penala Real Sociedad (1-0). na ljestvici vode Barcelona i Atletico Madrid s po 21 bodom, a Real je treći s 19.