OVO JE NAJLJEPŠI PROMAŠAJ KOJI STE IKADA VIDJELI: / O Mbappeovom remekdjelu dugo će se pričati

Prava je šteta što francuski napadač nije bio precizniji

9.1.2020.
11:51

Momčad francuskog prvaka Paris Saint Germaina u srijedu je u četvrtfinalu tamošnjeg Kupa s uvjerljivih 6:1 na svojem terenu pobijedila Saint Ettiene, a heroj u pariškoj momčadi bio je Argentinac Mauro Icardi koji je postigao tri pogotka.

Parižani su zabili po tri gola u svakom poluvremenu, a primili samo jedan gol za uvjerljivo slavlje.

PSG su do pobjede vukli Icardi s tri gola i asistencijiom, te Kylian Mbappe koji je upisao pogodak i dvije asistencije. Golove su zabili i Neymar, te Jessy Moulin koji je zatresao vlastitu mrežu. Gosti su od 31. minute igrali s igračem manje nakon što je isključen Wesley Fofana, a u 71. minuti pogodak utjehe zabio je Yohan Cabaye.

Što bi bilo kad bi bilo

No, malo je nedostajalo da se nakon te utakmice priča o jednom o najljepših pogodaka ikada.

Naime, igrala se 77. minuta kada je PSG izveo brz protunapad na kraju kojega je lopta stigla Mbappea koji je s ruba šesnaesterca krasno pucao rabonom, ali bio je zamalo neprecizan.