SNJEŽNE RADOSTI / Zubčić diskvalificiran, ali hrvatski dvojac izborio je drugu vožnju: Kolega odvozio vrhunski, ima priliku uhvatiti postolje!

Samuel Kolega sa startnim brojem 25 odlično je odskijao prvi lauf i sa samo 50 stotinki zaostatka završio na diobi šestog mjesta sa Kristoffersenom

7.1.2024.
11:36

Filip Zubčić nije uspio izboriti drugu vožnju slaloma u Adelbodenu. Najbolji hrvatski skijaš je zbog velike pogreške diskvalicifiran, ali to nije kraj za hrvatske ambicije u Švicarskoj.

KRALJICA NAŠA /

Što li je samo napravila Leona Popović: Saltom preletjela ciljnu liniju, u igri je za zlatnu medalju!

Samuel Kolega sa startnim brojem 25 odlično je odskijao prvi lauf i sa samo 50 stotinki zaostatka završio na diobi šestog mjesta sa Kristoffersenom i ima realne izglede za završiti na postolju. Drugu vožnju izborio je i Istok Rodeš sa zaostatkom od 2 sekunde i 23 stotinke.

Vodeći je Norvežanin Steen Olsen.

Druga vožnja na rasporedu je u 13.30.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO