KAKVA ŠTETA / Dvostruka osvajačica olimpijskih medalja i svjetska prvakinja završila sezonu? Ozljeda je ozbiljna, skori povratak upitan

Na Zimskim je olimpijskim igrama 2018. u PyeongChangu osvojila srebro u slalomu, a četiri godine kasnije broncu u Pekingu. Ima i dva naslova svjetske prvakinje u kombinaciji, a zlato je osvojila i u ekipnoj konkurenciji sa Švicarskom 2018. godine.

12.12.2023.
18:44
pixsell

Švicarska skijašica Wendy Holdener mogla bi propustiti ostatak sezone jer će u utorak biti podvrgnuta operaciji gležnja kojeg je slomila tijekom treninga u Italiji, stoji u priopćenju Švicarskog skijaškog saveza.

'NE ZNAM ZAŠTO SE UDALJIO' /

Gospođa Schumacher počela snimati sadržaj za odrasle, sin prekinuo sve kontakte s njom: 'Ovo je jako bolno...'

Holdener će biti podvrgnuta operaciji u Zürichu i mogla bi izbivati ​​oko dva mjeseca. Propustit će najmanje šest slaloma Svjetskog kupa, a još dva su na rasporedu u ožujku. Završila je treća u slalomu u Killingtonu prošlog mjeseca i to je bilo njeno 35. pobjedničko postolje Svjetskog kupa u toj disciplini, koju je osvojila dvaput.

Holdener je na Zimskim olimpijskim igrama 2018. u PyeongChangu osvojila srebro u slalomu, a četiri godine kasnije broncu u Pekingu. Ima i dva naslova svjetske prvakinje u kombinaciji, a zlato je osvojila i u ekipnoj konkurenciji sa Švicarskom 2018. godine.

U subotu, 16. prosinca, očekuje nas spektakularna borilačka večer koju možete pratiti UŽIVO na VOYO platformi. U 19 sati počinje prijenos priredbe najveće regionalne borilačke organizacije - FNC 14 iz Sarajeva, a sat vremena kasnije počinje event vodeće europske MMA organizacije - KSW 89 u poljskom gradu Gliwice