OČEKIVANO /

Sinkovići love novu medalju: Izborili su polufinale

Iako su krenuli nešto sporije, Sinkovići su do sredine staze od 2.000 metara preuzeli vodstvo, koje su uspješno zadržali do kraja utrke

28.7.2024.
11:28

Braća Martin i Valent Sinković otvorili su današnje nastupe hrvatskih predstavnika na Olimpijskim igrama, sudjelujući u kvalifikacijama dvojca na pariće. Naši vrhunski veslači nastavili su svoj put ka novom velikom uspjehu, zauzevši prvo mjesto u današnjoj utrci i osiguravši prolaz u polufinale.

IPAK BOLI /

Francuzi nakon teškog poraza na domaćem terenu: 'To nije rezultat koji smo zamišljali'

IPAK BOLI /

Iako su krenuli nešto sporije, Sinkovići su do sredine staze od 2.000 metara preuzeli vodstvo, koje su uspješno zadržali do kraja utrke. Rumunjski tim je završio na drugom mjestu, dok su Litavci stigli treći. Talijanska ekipa će svoju priliku za prolaz tražiti kroz repesaž.

Za Sinkoviće, ovo je već četvrti nastup na Olimpijskim igrama, a dosad su na svakom osvojili medalje. U Londonu su, kao članovi četverca, osvojili srebro, dok su u Rio de Janeiru 2016. i u Tokiju 2021. osvojili zlatne medalje.