MEDVJEDI DOŠLI DO POBJEDE: / Noonan donio slavlje zagrebačkoj momčadi 13 sekundi prije isteka vremena

U produžetku je pobjedu zagrebačkom sastavu osigurao Garrett Noonan

25.2.2018.
20:52
PIXSELL

Hokejaši Medveščaka u susretu su 7. kola drugog dijela natjecanja u EBEL ligi kao gosti svladali Red Bullse iz Salzburga sa 5-4 (2-0, 0-3, 2-1; 1-0) u produžetku.

MEDVJEDI IZGUBILI ‘NEMOGUĆE’: Pet minuta prije kraja Medveščak je imao +2, uslijedila su isključenja i – potop

Nakon prvih 20 minuta Medveščak je imao prednost od 2-0 zahvaljujući golovima Sondrea Oldena (6:20, 7:05) u razmaku od 45 sekundi. No, domaći su u drugoj trećini preokrenuli s tri svoja pogotka. U trećem dijelu prvo je Michael Boivin (40:36) izjednačio na 3-3, a nakon još jednog gola domaćih Ivan Janković (49:00) je uspio osigurati još jedno poravnanje.

U produžetku je pobjedu zagrebačkom sastavu osigurao Garrett Noonan (64:47) 13 sekundi prije isteka vremena.

S dva osvojena boda Medveščak je ostao šesti na ljestvici s pet bodova, tri manje od četvrtog Innsbrucka i petog KAC-a, dok su Red Bullsi sa 19 bodova poravnati na vrhu s Vienna Capitalsima, oba sastava imaju po 19 bodova.

Sljedeći susret Medveščak će igrati u utorak na svom terenu protiv Innsbrucka.