NAPADAJU NAŠE BARAKUDE / Grčki vaterpolist podijelio snimku o kojoj svi bruje: Imao je tri pitanja, grčki mediji: 'Bili smo žrtve namještaljke'

Ostalo je repova poslije jučerašnjeg remija...

3.9.2022.
15:33
Marko Lukunic/PIXSELL

Hrvatski vaterpolisti su jučer podijelili bodove s Grčkom, u susretu atomskih obrana završilo je 5:5.

ALFA I OMEGA /

U Splitu (opet) pao rekord: 'Ludnica, dvorana je bila krcata, ovo je neka druga dimenzija. Imamo dobar ždrijeb, ali moramo pojačati jer naš je cilj medalja'

Barakude nisu zabile pogodak čak cijelo prvo poluvrijeme, 16 minuta, ali su uspjele izvući bod koji ih je odveo do prvog mjesta u skupini i lakšeg ždrijeba.

Grčka će igrati već sutra protiv Izraela, a u četvrtfinalu ih čeka favorit turnira Španjolska. Remi nije najbolje primio Angelosu Vlachopoulosu koji je bio ogorčen sudcima.

Grči mediji objavili video

Pri rezultatu 3:3 i grčkom napadu ,oduzeta je bila lopta gostima, iako je Vlachopoulos pogodio gol. Snimku situacije je čak objavio na Instagram, zbog čega bi mogao dobiti kaznu.

Postavio je tri pitanja: "Kako sudac u ovoj situaciji može svirati dva metra? Zašto sudac koji je priznao gol ili delegat ne mogu ispraviti ovu veliku pogrešku? Kako možete postaviti španjolskog suca da sudi utakmicu koja odlučuje tko će igrati protiv Španjolske u četvrtfinalu?" pita se igrač Novog Beograda.

Razlog ogorčenosti može biti i što je u napadu za pobjedu, olako šutnuo, na što mu se hrvatski vratar Marko Bijač sarkastično podsmjehnuo. Video najboljeg igrača gostiju objavio je i grčki AS.