ozljeda nakon gola / Olić bi mogao propustiti Island?

Ivica Olić izašao je s terena u 80. minuti utakmice nakon što je osjetio zatezanje u mišiću lista.

9.11.2013.
21:13
PIXSELL

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić zabio je sjajan pogodak za pobjedu svog Wolfsburga nad Borussijom Dortmund (2-1), ali je potkraj utakmice izašao s terena zbog ozljede.

Ivica Olić izašao je s terena u 80. minuti utakmice nakon što je osjetio zatezanje u mišiću lista. On će u nedjelju s klupskim liječnicima obaviti pregled ultrazvukom, a nakon dolaska u Zagreb u večernjim satima liječnički konzilij hrvatske reprezentacije napravit će pregled nakon kojeg će se odlučiti da li je potrebno učiniti dodatnu dijagnostiku. Olić je jedna od uzdanica Nike Kovača pred susret dodatnih kvalifikacija s Islandom.

Olić je, inače, prekrasnim pogotkom donio "Vukovima" pobjedu protiv viceprvaka Europe - u 69. minuti krasno je s ruba šesnaesterca ljevicom pogodio suprotni gornji kut Romana Weidenfellera za pobjedu Wolfsburga od 2-1.