KAKVA BRUKA / Zvijezda Man. Cityja na stupu srama nakon ispadanja u Madridu: Ostali su dokazi koje ne može sakriti

Grealish je bio jedan od tragičara Cityja jer u završnici utakmice nije iskoristio dvije stopostotne šanse

5.5.2022.
13:23

Real Madrid je u srijedu na Santiago Bernabeu nakon produžetaka s 3-1 pobijedio Manchester City nadoknadivši poraz 3-4 iz prve utakmice i plasirao se u finale Lige prvaka.

KAKO SU KRALJEVI SKALPIRALI CITY? /

Stručnjak nam objasnio: 'Nije slučajno da Real uvijek pobjeđuje. Evo što je presudilo u rušenju Cityja'

City je poveo u 73. minuti golom Riyada Mahreza, no Real je u sudačkoj nadoknadi golovima Rodryga (90, 91+2) okrenuo rezultat i izborio produžetak. Karim Benzema je iz kaznenog udarca u 95. minuti postavio konačnih 3-1.

U finišu utakmice, dok je rezultat bio 1:0, nogometaš Cityja Jack Grealish (26) je bio u dvije stopostotne šanse za povećanje vodstva i plasman u finale, no nije poentirao i susret je završio kako je završio.

14. Jack Grealish

Nakon susreta ponovno je hit postala Grealishova objava na Twitteru iz 2014. godine, dok je još bio član Aton Ville. On je tada javno podržao Real nakon pobjede protiv Bayerna.

"Hala Madrid", napisao je tom prilikom Grealish.

Jack Grealish u međuvremenu je obrisao taj Tweet, no sačuvan je screenshot pa se Englez ipak nije uspio spasiti u potpunosti.

Grealish je, inače, najskuplji engleski nogometaš u povijesti. Manchester City ga je Aston Villi platio 100 milijuna funti.