Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
ŽUTI JE DEFINITIVNO PREKRIŽEN? /

'A, što da radimo? Hajde ti meni reci. Očito je da ovako više ne ide'

Hrvatska legenda uskoro će doznati odluku Saveza

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

A, što da radimo? Hajde ti meni reci. Očito je da ovako više ne ide. Moramo pred baraž nešto promijeniti. Mislim da Prosinečki neće ostati izbornik. Navodno je to rekao za SportSport.ba jedan od članova Izvršnog odbora.

Nogometna reprezentacija BiH našla se u teškoj situaciji jer su nakon poraza od grčke definitivno ostali bez mogućnosti da se kroz skupinu plasiraju na Europsko prvenstvo iduće godine. Zbog toga je Prosinečki izgubio apsolutnu podršku Saveza te su mu prema svemu sudeći dani odbrojani.

Odbijena ostavka

Sada je samo pitanje tko će ga naslijediti. BiH samo teoretski može još osvojiti drugo mjesto i tako se kvalificirati za EURO, ali priliku za popravak će imati u dodatnim kvalifikacijama u ožujku sljedeće godine.

Prosinečki je, inače, prošlog mjeseca nakon šokantnog poraza od Armenije u kvalifikacijskoj utakmici u Jerevanu (4:2) još vruć i u elementu dao ostavku. Nakon povratka u Sarajevo je još jednom potvrdio da odlazi, da bi potom došlo do neočekivanog obrata. Nogometni savez BiH je njegovu ostavku odbio i pružio mu punu podršku da ostane na klupi. Na kraju je ostanak potvrdio i sam “Žuti”.

 

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike