ZA MANJE OD 20 MINUTA: / Real bez Modrića uništio Baske, Ronaldo ispisao povijest

Nogometaši madridskog Reala pobijedili su Eibar u utakmici 32. kola španjolskog prvenstva. Pred svojim su navijačima na stadionu Santiago Bernabeu slavili s uvjerljivih 4-0.

9.4.2016.
18:42

Real je utakmicu riješio nakon manje od 20 minuta kada je bilo već 3-0. Do poluvremena su Madriđani zabili i za 4-0, a u nastavku je tempo značajno pao, pa se rezultat nije mijenjao. Pogotke su za momčad Zinedinea Zidanea postigli James Rodriguez (5.), Lucas Vazquez (18.), Cristiano Ronaldo (19.) i Jese (39.).

Real dominantan protiv Baska

Ronaldo je ovim pogotkom postao prvi igrač u povijesti španjolske lige koji je u šest uzastopnih sezona zabio najmanje 30 golova. Realu je, pak, ovo bila 19. uzastopna domaća pobjeda protiv suparnika iz Baskije, što je najdulji niz u klupskoj povijesti.

Zidane je u ovoj utakmici odlučio odmoriti Luku Modrića, dok je Mateo Kovačić ušao u igru u 54. minuti. Josip Radošević, pak, nije konkurirao za nastup u momčadi Eibara.