WBA PONOVNO BEZ BODOVA: / Bivšem klubu Slavena Bilića prijeti ispadanje iz prve lige

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić bio je u početnoj postavi Chelsea, a igrao je do 76. minute

20.2.2021.
18:12

I druga subotnja utakmica 25. kola engleske Premier lige završena je bez pobjednika, nakon što su Burnley i West Bromwich Albion odigrali dvoboj bez pogodaka.

U prvoj subotnjoj utakmici Southampton i Chelsea odigrali su 1-1 (1-0). Domaća momčad povela je u 33. minuti pogotkom Minamina, a londonski sastav je izjednačio u 54. minuti, kad je Mount bio precizan izvođač kaznenog udarca kojeg je sam izborio.

Kovačić u početnoj postavi

Hrvatski reprezentativac Mateo Kovačić bio je u početnoj postavi Thomasa Tuchela, a igrao je do 76. minute za klub sa Stamford Bridgea.

Chelsea je s 43 boda na četvrtom mjestu, a ispred su Manchester City s 56 te Manchester United i Leicester sa po 46 bodova. Southampton je s 30 bodova na 13. poziciji. Burnley je s 28 bodova na 15. mjestu, a WBA je predzadnji sa samo 14 bodova.