VODEĆA MOMČAD HNL-A NEMA MILOSTI NITI PREMA SLABIJIMA: / Goropadna Rijeka unakazila četvrtoligaša

Vodeći sastav HNL-a Rijeka je u pripremnoj utakmici protiv četvrtoligaša Naprijed došao do uvjerljivog slavlja 6-0.

19.10.2016.
23:30
Nel Pavletic/PIXSELL

Nogometaši Matjaža Keka s manjom minutažom dobili su priliku pokazati što znaju i dokazati se svom treneru. Upravo takvi igrači Keku su donijeli 6:0 protiv četvrtoligaša Naprijed. Haris Handžić zabio je hat-trick, dva gola dodao je Črnic, a Ivan Lepljica pogodio je za 6:0. Naprijed je u prvom dijelu najbliže golu stigao u 24. minuti. Kružić je izašao sam pred vratara Slugu koji je bio siguran i pri rezultatu 0:0 sačuvao riječku mrežu.

MOŽE LI ITKO ZAUSTAVITI ZAHUKTALU RIJEKU? ‘Imamo igru i pristup koji nude puno optimizma’

Rijeka je i dalje vodeća momčad Prve HNL ispred Dinama i Hajduka, a u sljedećem kolu igra protiv zaprešičkog Intera u nedjelju od 17 sati.