A DO SADA SU GA SAMO KRITIZIRALI / Nikola Vlašić ovakve hvalospjeve već jako dugo nije čuo: 'Bio je sjajan, konačno je pokazao što može'

Vlašić je bio ponajbolji igrač West Hama u porazu od Tottenhama

23.12.2021.
19:20

Tottenham jeu srijedu na svom stadionu svladao West Ham s 2-1, a svi su pogoci postignuti u prvom poluvremenu.

DRAMA NAD DRAMAMA /

Liverpool čudesnim preokretom došao do polufinala Liga kupa: Vlašić asistirao u porazu od Tottenhama

Bergwijn je u 29. minuti Spurse doveo u vodstvo. Samo tri minute kasnije Bowen je na asistenciju hrvatskog reprezentativca Nikole Vlašića izjednačio, a Lucas Moura je u 34. minuti pogodio za konačnih 2-1.

Vlašić je igrao do 68. minute i bio jedan od najboljih, ako ne i najbolji igrač 'Čekićara'.

Stalno prijetio

Njegov sjajan nastup pohvalio je ugledni Athletic.

"Slabije je ušao u sezonu, ali protiv Tottenhama je bio odličan i bio je jedan od najboljih igrača West Hama. Igrao je agresivno, upisao je asistenciju i stalno je prijetio", napisao je kolumnist Athletica Roshane Thomas i napomenuo da Vlašić mora nastaviti s ovakvim nastupima u nadolazećim utakmicama.

U Engleskoj sada kreće 'ludilo', utakmice će se igrati svaka tri-četiri dana i Vlašić će sigurno dobiti priliku, pogotovo jer je zbog Covida otpao  West Hamov glavni napadač Michail Antonio, a Said Benrahma početkom siječnja s reprezentacijom Alžira odlazi na Afrički kup nacija.

Athleticov Roshane Thomas vjeruje da će u toj situaciji Vlašićeva polivalentnost biti od velike koristi jer on može igrati na krilnim pozicijama s obje strane i na polušpici.