Vlašić asistirao, Sosa nastupio: Torino doživio prvi ovosezonski poraz

Izuzetno atraktivna utakmica

29.9.2024.
15:02

Torino je u nedjelju u šestom kolu talijanskog prvenstva doživio prvi poraz ove sezone, bolji od njih je sa 3-2 bio gostujući Lazio.

SMIRIVANJE STRASTI /

Istra se oglasila povodom sukoba Tramezzanija i Demona i objavila njihovu zajedničku fotografiju

Lazio je slavio sa 3-2, a prvo mjesto na ljestvici je zauzeo Juventus, dok je Torino pao na četvrtu poziciju.

Torino je četvrti s jedanaest bodova, a Lazio šesti s deset bodova.

Protiv Lazija, momčad koju od ove sezone vodi Paolo Vanoli, nije pronašla rješenje, primivši prvi gol u 8. minuti kojeg je zabio Matteo Guendouzi.

Boulaye Dia povećao je vodstvo u 60. minuti, a onda je sedam minuta kasnije Ché Adamas smanjio na 1-2 za Torino.

Tijjani Noslin je prije kraja u 89. minuti zabio treći gol za Lazio, a Torino je svoj drugi pogodak postigao u sudačkoj nadoknadi zahvaljujući Saúlu Cocu.

Za Torino je hrvatski nogometaš Borna Sosa odigrao do 46. minute, a Nikola Vlašić je ušao u igru u 63. minuti kao zamjena za Sanabriju.