GDJE JE KRENUO? / VIDEO Zvezdaš na golu Kanade teško pogriješio u pripremnoj utakmici, suigrači ga spasili

17.11.2022.
19:51
Profimedia.hr

Hrvatska je usprkos skromnoj predstavi i kombiniranoj momčadi u srijedu porazila Saudijsku Arabiju s 1:0 pogotkom Andreja Kramarića pred kraj susreta. Kao i Vatreni i ostali sudionici Svjetskog prvenstva u posljednjim pripremnim utakmicama dotjeruju formu.

Tako su Kanađani ukrstili snage s Japancima te naposljetku izvukli minimalnu pobjedu od 2:1 do koje su došli u posljednjim trenucima s jedanaest metara usprkos početnom zaostatku.

VELIKE VRUĆINE /

Neočekivani gosti na treningu iznenadili Vatrene: Zanimljiv detalj na Vlašićevim kopačkama

Kiks za vodstvo Japana

Najzanimljiviji trenutak susreta upravo je vodeći pogodak Japanaca iz 9. minute. Na jednu finu dubinsku loptu sa 30-ak metara od kanadskih vrata uputio Shibasaki prvi je stigao Yuki Soma, a zvezdaš na vratima Kanade Milan Borjan žestoko je zaplivao te je lopta završila u mreži.

Pogledajte pogodak ovdje.

Drugi protivnik Vatrenih na SP se spasio dvama pogocima iz prekida. Prvo je nakon kornera Steven Vitoria izjednačio da bi Lucas Cavallini doveo Kanadu do pobjede iz kaznenog udarca u petoj minuti sudačke nadoknade.