[VIDEO] ZLATAN ZABIO NA POVRATKU U SERIE A: / Pogledajte majstoriju jednog od najboljih napadača svih vremena

11.1.2020.
17:05
Screenshot

Zlatan Ibrahimović zabio je svoj prvi pogodak u službenoj utakmici nakon što se ove zime vratio u redove Milana.

Čarobni Šveđanin pogodio je u 64. minuti protiv Cagliarija za 2:0, što je bio i krajnji rezultat utakmice.

BARCELONA ĆE OPUSTOŠITI DINAMO? /

Nakon Danija Olma, Katalonci žele još jednog igrača bez kojeg Bjelica ne može

Nakon jednog prizemnog centaršuta Hernandeza pucao je slabijom lijevom nogom te zatresao protivničku mrežu.

Njegov pogodak možete pogledati OVDJE.

Prvi pogodak za Milan zabio je Rafael Leao na samom početku prvog poluvremena. Marko Rog je kod Cagliarija od prve minute na terenu, dok je Ante Rebić kod Milana s klupe ušao tek u 90. minuti.