Romantika dosegla vrhunac / VIDEO Najslađe treće poluvrijeme: Nogometaš zaprosio djevojku pred punim stadionom, a ona ostala u šoku

Standard se trenutačno nalazi na petom mjestu ljestvice s 25 bodova, dok Anderlecht ne stoji baš bajno jer drži skromno 12. mjesto

24.10.2022.
11:02
Screenshot Twitter

Veliki derbi belgijskog nogometa okončan je pobjedom Standard Liegea nad Anderlechtom unatoč prekida utakmice zbog navijača. Sudac nije imao izbora pa je prekinuo dvoboj u 57. minuti, kada su navijači Anderlechta bacili nekoliko baklji, dimnih bombi i sjedalica na teren nezadovoljni Standardovim vodstvom 3-1.

NEDOSTATAK HRABROSTI /

Dinamo mora srušiti Milan: Čačićev strah je koštao Modre, a jedna stvar im nikako ne ide u prilog

Prekid je trajao četvrt sata, a kada se činilo da se situacija napokon smirila, utakmica je nastavljena. Ali samo na pet minuta, koliko je gostujućim navijačima trebalo da ponovno bace projektile na travnjak. U skladu s propisima sudac Bram van Driessche je prekinuo utakmicu. no i par minuta poslije nakon što su Anderlechta po drugi put zasuli travnjak brojnim pirotehničkim sredstvima.

Ovo nitko nije očekivao

Međutim, nije to bio kraj zbivanjima na stadionu Maurice Dufrasne. Nakon posljednjeg zvižduka, krilni igrač Standarda Norvežanin Aron Donnum pozvao je svoju zaručnicu na teren. Kleknuo je na zemlju, pružio joj prste i zamolio da se uda za njega. "Rekla je da," viknuo je stadionski spiker uz oduševljenje domaćih navijača i igrača koji su ih okružili.

Standard Liege se trenutačno nalazi na petom mjestu ljestvice s 25 bodova, dok Anderlecht ne stoji baš bajno jer drži skromno 12. mjesto, a ljestvici nije bajno jer drže skromno 12. mjestu, a naime to je za najuspješniji belgijski klub to najlošiji početak sezone od 1930. godine.