Nogometaši Manchester Uniteda u 7. kolu Premiershipa dočekali su Everton, te upisali tri važna boda pobjedom 2:1 na Old Traffordu.

5.10.2014.
14:43

Velika ovosezonska pojačanja odvela su United golovima do tri boda, ali junak dana bio je vratar David de Gea koji je zaustavio jedanaesterac Evertona, a još je obranio i tri čista zicera gostima.

Domaćin je poveo u 27. minuti golom Angela di Marije, da bi De Gea pred odlazak na odmor obranio jedanaesterac Bainesa.

Ipak, Toffiesi su izjednačili preko Naismitha u 55. minuti, da bi Old Trafford proključao u 64. minuti kada je Radamel Falcao zabio prvi gol u novom klubu.

Di Marija je bio asistent, a Kolumbijac je izbjegao zaleđe i s jednim dodirom zabio prvi gol u Engleskoj i donio malo sreće navijačima Uniteda koji ove sezone do nedjelje je imao učinak od po dvije pobjede, poraza i neodlučena rezultata. Kolumbijac je izašao u 73. minuti, uz ovacije s tribina.