40-godišnja legenda svjeskog nogometa, Rivaldo, doveo je Sao Paulo na drugo mjesto brazilskog prvnstva. Slavni Brazilac zabio je pobjednički gol za 2:1 na gostovanju kod Figueirensea u 21.

4.9.2011.
15:18

Iskusni je napadač ušao u igru uoči početka drugog poluvremena. U 60. je minuti lukavo izbjegao zamku zaleđa posljednje linije domaće momčadi i potom majstorski, sa zadrškom, matirao domaćeg vratara Wilsona.

Rivaldu je to treći ovosezonski prvenstveni pogodak za ponajbolju brazilsku momčad.

Aktualni prvaci, nogometaši Fluminensea, pred svojom su publikom u Rio de Janeiru pobijedili Atletico Goianiense 3-2 probivši se na sedmo mjesto ljestvice. Vodstvo gostiju (2-0) preokrenuli su u posljednjih desetak minuta utakmice. Dva je gola pritom zabio bivši brazilski reprezentativni napadač Rafael Sobis.