[VIDEO] POBJEDA JUVENTUSA U SJENI KONTROVERZNOG POTEZA MLADE ZVIJEZDE: / Svi su tu vidjeli penal osim suca

2.11.2019.
23:02

Nogometaši Juventusa vratili su se na vrh ljestvice talijanskog prvenstva zahvaljujući minimalnoj 1-0 (0-0) gostujućoj pobjedi protiv gradskog rivala Torina u susretu 11. kola.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je De Ligt u 70. minuti iz gužve nakon kornera.

De Ligt je definitivo obilježio ovu utakmicu jer je u 11. minuti igrao rukom u svom kaznenom prostoru. Torinezi su očajnički tražili penal, ali nije se sudac oglasio.

Kontroverznu situaciju pogledajte OVDJE.

Ovom pobjedom Juventus je ponovno preskočio Inter, koji je ranije u subotu kao gost sa 2:1 svladao Bolognu, torinski sastav ima 29, a milanski 28 bodova. Torino je 13. sa 11 bodova.

KOVAČIĆA NAKON OVOGA ENGLEZI UZDIŽU U NEBESA: /

'Taj tip je mašina, šteta što će se morati vratiti na klupu...'

Slavlja Rome i Intera

Nogometaši milanskog Intera zasjeli su barem nakratko na vrh ljestvice talijanskog prvenstva zahvaljujući dramatičnoj 2:1 pobjedi na gotovanju kod Bologne u susretu 11. kola.

Bologna je povela pogotkom Soriana (59′), na 1:1 poravnao je Lukaku (75′), da bi Inter do tri boda stigao golom iz kaznenog udarca u sudačkoj nadoknadi. Orsolini je neoprezno zakačio nogu Lautara u svom kaznenom prostoru, a siguran izvođač udarca s bijele točke bio je Lukaku.

Hrvatski reprezentativni veznjak Marcelo Brozović igrao je čitav susret za Inter.

Ranije u subotu je Roma na Olimpijskom stadionu u Rimu svladala Napoli sa 2:1. Roma je povela 2-0 golovima Zaniola (19) i Veretouta (55-11m), a usto i Kolarov u 26. minuti nije iskoristio kazneni udarac. Napoli se uspio vratiti u utakmicu golom Milika (72′), no do kraja dvoboja ipak nije uspio doći niti do boda.

Nikola Kalinić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Rome.