[VIDEO] PERIŠIĆ PROSLAVIO NASLOV S HRVATSKOM ZASTAVOM: / Pogledajte trenutak kad je Neuer podigao trofej

Perišić je postao je 11. hrvatskim igračem koji se okitio naslovom

23.8.2020.
23:16
Screenshot

Nogometaši Bayerna po šesti su put postali prvacima Europe nakon što su u finalu odigranom u nedjelju na stadionu Benfice u Lisabonu pobijedili Paris Saint-Germain sa 1-0 (0-0), a pogodak odluke postigao je u 59. minuti Francuz Kingsley Coman.

Osim strijelca pobjedničkog pogotka, koji je u početnoj postavi zamijenio hrvatskog reprezentativca Ivana Perišića, najviše zasluge za trijumf Bavaraca ima i kapetan Bayerna Manuel Neuer, koji je svojim obranama spriječio Parižane da prvi dođu do prednosti, a kasnije i do izjednačujućeg pogotka.

[FOTO] PARIŠKI FESTIVAL SUZA: Na televiziji niste mogli vidjeti ove tužne scene nakon utakmice

Ivan Perišić je u igru ušao u 68. minuti zamijenivši Comana i postao je 11. hrvatskim igračem koji se okitio naslovom klupskog prvaka Europe.

Nakon toga uslijedilo je ludo slavlje na travnjaku.