13.3.2015.
10:07

Nogometasi Rome uspjeli su izvuci dobar rezultat na gostovanju u Firenci kod Fiorentine naseg Milana Badelja. Vucice su remizirale u Firenci 1:1, a za to je najzasluzniji Keita koji je zabio izjednacujuci pogodak u 77. minuti.

Medutim, jedna situacija u dvoboju posebno ce se pamtiti. Naime, kamere su uhvatile trenera Rome, francuskog strucnjaka Rudy Garciju, kako spava na klupi svoje momcadi.

Da stvar bude smjesnija, covjek je odlucio malo zadrijemati bas u trenutku kada su Romanisti lovili rezultat.

Covjek kao da je znao da ce na kraju njegova momcad ipak zabiti taj vrijedan gol. Naravno, zbog spavanca je Garcia postao prava zvijezda dana u Italiji. Inace, Milan Badelj je odigrao svih 90 minuta za Fiorentinu i bio je jedan od boljih igraca svoje momcadi.