MANCHESTER UNITED VELIKIM PREOKRETOM DO TRI BODA: / Matić spasio Mourinha i zabio golčinu za slavlje Crvenih vragova

Napeta završnica u engleskoj ligi

5.3.2018.
23:24

U posljednjoj utakmici 29. kola Premier lige Manchester United je u ponedjeljak u gostima kod Crystal Palacea slavio sa 3-2, iako je gubio sa 0-2.

Crystal Palace, koji je se bori za opstanak, poveo je u 11. minuti. Andros Townsend je pucao sa 17 metara, lopta je okrznula stopera Uniteda Lindeloefa i prevarila vratara De Geu.

ILI HAZARD ILI CONTE: Belgijanac kritizirao taktiku trenera: ‘Da smo igrali još tri sata, svejedno ne bih vidio loptu’

U 48. minuti Patrick van Aanholt zabija za 2-0, ali Manchester United unatoč blijedoj igri uspijeva poravnati. U 55. minuti zabija Chris Smalling, a u 76. Romelu Lukaku pogađa za 2-2. Pobjedu Unitedu donio je Nemanja Matić u sudačkoj nadoknadi (90+1) prekrasnim pogotkom sa 25 metara.