Nedjelja je na europskim nogometnim terenima bila dan vrlo ruznih ozljeda.

8.3.2015.
19:46

Nakon samo dvije minute igre na Anfieldu branic RedsaMartin Skrtel nastradao je u duelu s Rudyjem Gestedeom. Napadac Roversa laktom je u vrat pogodio slovackog reprezentativca koji je pao na travu i ostao nepomicno lezati.

Skrtel se zalio na bolove u glavi i ramenu, a pomoc mu je ukazivana punih osam minuta. Lijecnici su mu na koncu stavili ovratnik, a pri izlasku s terena Skrtel je podigao palce navijacima koji su ga ispratili ovacijama. Liverpool se zasad nije oglasio, a nesluzbene informacije engleskih medija govore o sumnji na potres mozga.

Inace, utakmica je zavrsena rezultatom 0:0, tako da ce igrati ponovno, ali ovaj put na Ewood Parku. Nas Dejan Lovren odigrao je svih 90 minuta u obrani Liverpoola.