[VIDEO] CRNOGORSKI NAPADAČ U STILU JOEA ŠIMUNIĆA POLOMIO PROTIVNIKA: / Pogledajte njegov start za izravni crveni karton

Da bi stvar bila bolja, prekršaj je bio na centru i vjerojatno od te kontre ne bi bilo ništa

7.3.2020.
23:28
Screenshot

Nogometaši Nice pobijedili su u 28. kolu Francuske lige kod kuće Monaco s 2:1 golom Dohlberga u 93. minuti.

Osim golova, najviše je pažnje na utakmici provukao grub start crnogorskog napadača Stevana Jovetića koji je u 83. minuti pogibeljnim startom zaradio izravni crveni karton.

Da bi stvar bila bolja, prekršaj je bio na centru i vjerojatno od te kontre ne bi bilo ništa. Pogledajte kako je izgledao njegov prekršaj OVDJE.

[VIDEO] OLMO ČAROBNIM POTEZOM IZBACIO CIJELU OBRANU WOLFSBURGA: /

Pogledajte bravuru dostojnu najvećih nogometnih majstora

Kalinić izvan sastava

Toulouse je izgubio kod Dijona s 1:2, a Lovre Kalinić je izvan momčadi "fenjeraša" lige.

Susret između Strasbourga i PSG-a je odgođen zbog koronavirusa.