Nogometasi Besiktasa, predvodeni hrvatskim strucnjakom Slavenom Bilicem, pobijedili su na gostovanju Sivasspor s 1:0 i s nova tri boda dostigli vodeci Galatasaray.

8.3.2015.
16:52

Pogodak odluke u prvoj pobjedi Besiktasa u posljednja tri kola zabio je Atiba Hutchinson u 44. minuti susreta. Biliceva je momcad u prethodna dva kola osvojila samo jedan bod, a prije toga je imala 11 pobjeda u 12 prvenstvenih utakmica.

Besiktas je ovom pobjedom dostigao Galatasaray i sada oba sastava imaju po 51 bod, dok je na trecem mjestu Fenerbahce sa samo bodom manje. Zanimljivo, Besiktas i Galatasaray imaju i identicnu gol-razliku (+15).

Fener i Galatasaray su u nedjelju odigrali medusobni dvoboj, ujedno i najveci derbi turskog nogometa. Fenerbahce je na svome stadionu slavio s 1:0, a jedini je strijelac u 81. minuti bio Dirk Kuyt.