Barcelonin veznjak Xavi otkrio je medijima da je u poluvremenu El Clasica s Puyolom 'dogovorio' scenarij prvog pogotka.

20.1.2012.
17:22

Barcelona je u utakmici četvrtfinala španjolskog Kupa kralja na Santiago Bernabeu protiv Real Madrida (2:1) postigla prvi pogodak iz kornera nakon prethodnih 196 'neuspješno' izvedenih, a Xavi je medijima otkrio da su on i Puyol u poluvremenu 'dogovorili' scenarij prvog pogotka.

"Razgovarao sam s njim na poluvremenu i rekao sam mu gdje će odsjesti moja iduća lopta iz kornera. Upalilo je", rekao je Xavi.

Zanimljiv je podatak izvukla španjolska Marca, a taj je da su sva Xavijeva ubacivanja ove sezone, do utakmice s Real Madridom, bila kratka odnosno na prvu vratnicu. Protiv Reala su sva njegova ubacivanja išla ili u sredinu ili na drugu vratnicu.