U 24. kolu njemackog nogometnog prvenstva u subotu je prekinut pobjednicki niz Borussije Dortmund, koja je u goste Hamburgeru dosla nakon cetiri uzastopna trijumfa.

7.3.2015.
19:06

Susret je zavrsio 0:0, a Ivica Olic odigrao je svih 90 minuta za HSV, koji se uglavnom branio, dok su igraci Jurgena Kloppa upropastili brojne gol sanse.

Augsburg je ponovno u igri za mjesta koja vode u Ligu prvaka, nakon sto je kod kuce pobijedio favorizirani Wolfsburg s 1:0 pogotkom Dominika Kohra u 63. minuti. Ivan Perisic jos se oporavlja od ozljede i nije bio u sastavu Vukova.

Vodeci sastav prvenstva Bayern iz Munchena nastavio je nizati pobjede, svladavsi u gostima Hannover 3:1. Domacini su poveli u 25. minuti golom Hiroshija Kiyotakea, ali njihova sreca trajala je samo tri minute jer je na 1:1 iz slobodnog udarca poravnao Xabi Alonso.

//cdn.playwire.com/bolt/js/embed.min.js

U drugom poluvremenu Thomas Muller je u 61. minuti iz penala doveo u vodstvo Bavarce, a potom je u 72. jos jednim golom potvrdio pobjedu. Bayern sada ima 11 bodova vise od Wolfsburga koji je izgubio nakon 11 uzastopnih utakmica bez poraza.

1. Bayern 24 19 4 1 66:11 55 61

2. VfL Wolfsburg 24 15 5 4 53:28 25 50

3. Borussia M. 23 11 7 5 31:18 13 40

4. FC Schalke 04 24 11 5 8 35:28 7 38

5. FC Augsburg 24 12 2 10 33:30 3 38

6. Bayer Leverkusen 23 9 9 5 37:29 8 36

7. 1899 Hoffenheim 24 9 6 9 37:38 -1 33

8. Werder Bremen 24 9 6 9 40:49 -9 33