Reprezentacija Argentine je u Buenos Airesu protiv Albanije odradila posljednju provjeru uoči početka Copa Americe.

21.6.2011.
13:46

Argentina je na Monumentalu povela već u šestoj minuti, kada je Messi asistirao Ezequielu Lavezziju, dok se na kraju prvog poluvremena i sam upisao u strijelce i stigao do svog 17. gola u 57. nastupu za nacionalnu vrstu.

Momčad Josipa Kužea igrala je bez nekoliko standardnih igrača koji nisu imali odgovor na igru Argentine koju je predvodio napadač Barcelone, te u 90 minuta nisu niti jednom zapucali prema golu domaćina.

Messi je u 75. minuti sjajno pronašao Sergija Agüera, koji je zabio za 3:0, dok je pobjedu Argentine potvrdio Carlos Tevez u posljednjoj minuti utakmice.

Susret je začinilo i nekoliko domaćih navijača koji su utrčali u teren, bježali redarima i tako nasmijali gledatelje.