VIDA ZABIO SVOJ DRUGI GOL U DVA TJEDNA: / Pobjeda Bešiktaša nad Sivassporom

Drugi ovosezonski Vidin gol

22.4.2019.
21:39

Stoper hrvatske nogometne reprezentacije Domagoj Vida u ponedjeljak je bio strijelac za Besiktas u 2-1 (1-1) gostujućoj pobjedi protiv Sivasspora u susretu 29. kola turskog prvenstva.

Vida, koji je odigrao čitav susret za Besiktaš, postigao je prvi gol na utakmici u 31. minuti kada se najbolje snašao u gužvi pred domaćim vratima nakon udarca iz kuta. Bio je to drugi ovosezonski Vidin gol, prvoga je postigao prije dva tjedna u 7-2 gostujućoj pobjedi protiv Rizespora.

SOLUN JE GORIO, NA ULICAMA JE VLADALA EPSKA LUDNICA: /

Ovi nevjerojatni prizori upravo obilaze planetu

Domaći su poravnali preko Diabatea u 45. minuti, ali tri važna boda gostima osigurao je Yilmaz iz slobodnog udarca u 87. minuti. Treći Besiktas sada ima 56 bodova, tri manje od drugog Galatasaraya, a šest manje od vodećeg Istanbul BB-a, dok je Sivasspor 13. sa 35 bodova.