VELIKO IZNENAĐENJE / Bayern doživio novi težak debakl u Bundesligi. Jakić zabio gol, Sosa asistirao

Bayern je u sedam utakmica čak četiri puta gubio bodove

17.9.2022.
18:01

U sklopu sedmog kola njemačke Bundeslige sastali su se Bayern i Augsburg, a veliki njemački derbi igrali su Borussia Dortmund i Schalke.

ŠTO SE TU DOGODILO? /

Incident s utakmice Bayerna i Barcelone koji je mnogima promakao. Pogledajte što je Lewandowski napravio bivšem suigraču iz Bayerna

Bavarci su ostali poraženi u Augsburgu s 1:0, a treba napomenuti kako im je ovo četvrti kiks u prvenstvu i prvi poraz.

U skupini Lige prvaka su već pobijedili Inter i Barcelonu, ali u prvenstvu im ne ide najbolje.

Kramarić ima priliku

Prva na tablici je Borussia Dortmund koja je u povijesnom derbiju sa Schalekom izvukla minimalnu pobjedu od 1:0.

Hoffenheim našeg Andreja Kramarića sutrašnjim bodom može baciti Bayern van prva četiri mjesta koje vode u Ligi prvaka.

Ako pak Union Berlin ili Freiburg ubilježe pobjede oni će zasjesti na prvo mjesto prije reprezentativne pauze. Eintracht Frankfurt je u gostima pobijedio Stuttgart 3-1 golovima Sebastiana Rodea u šestoj, Daichija Kamade u 55. i hrvatskog veznjaka Kristijana Jakića u 88. minuti. Borna Sosa igrao do 76. minute, a Jakić cijelu utakmicu za goste.