VELIKI PREOKRET: / Pogledajte kako je City izbjegao blamažu

Nogometaši Manchester Cityja pobijedili su rezultatom 2:1 na gostovanju kod Watforda u 20. kolu Premier lige i zadržali priljučak za Arsenalom, vodećom momčadi na ljestvici.

2.1.2016.
20:37
AFP, ADRIAN DENNIS

City je i dalje trećeplasirana ekipa u Premier ligi i sada ima 39 bodova, drugoplasirani Leicester City ima bod više, a na tablici vodi Arsenal s 42 boda.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a Watford je poveo u 55. minuti autogolom Aleksandra Kolarova. Građani su zatim zagospodarili terenom i u završnici utakmice stigli do preokreta. Prvo je Yaya Toure u 82. minuti izjednačio na 1:1, a dvije minute kasnije je Sergio Agüero postavio konačnih 1:2. Izgledalo je da će Watford, nakon što je prije dva tjedna dobio Liverpool, skinuti još jedan veliki skalp, ali u završnici susreta City je došao do važne pobjede u utrci za naslov.