VELIKA POBJEDA BREKALOVOG WOLFSBURGA: / Spriječili Borussiju M. da se vrati na vrh, Vatreni igrao zadnjih pola sata

15.12.2019.
17:43
Peter Steffen / AFP / Profimedia

U susretu 15. kola njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg je sa 2-1 slavio protiv Borussije Moenchengladbach koja se tako nije uspjela vratiti na vrh Bundeslige.

Domaćin je poveo u 13. minuti golom Xaver Schlagera, a izjednačio je Breel Embolo samo dvije minute kasnije. Kada se već činilo kako će susret završiti bez pobjednika, Max Arnold je u sudačkoj nadoknadi donio pobjedu domaćinu.

Josip Brekalo je za domaći sastav igrao posljednjih pola sata.

Leipzig na čelu tablice

Borussija je ovim rezultatom propustila priliku vratiti se na vrh ljestvice. Ostala je druga sa 31 bodom, dva boda manje od vodećeg RB Leipziga.

Treća je Borussia Dortmund sa 29 bodova, dok Bayern ima 27 bodova. Wolfsburg je osmi sa 23 boda.