KAKVOG MI IGRAČA IMAMO / Vatreni je nezaustavljiv: Josip Brekalo u osam minuta zabio dva gola za Torino, pogledajte njegove majstorije

Torino je ugostio Fiorentinu u 21. kolu Serie A

10.1.2022.
18:22

Nogometaši Torina, koje vodi hrvatski trener Ivan Jurić, pobijedili su Fiorentinu 4:0 u 21. kolu Serie A, a dva pogotka je zabio hrvatski reprezentativac Josip Brekalo.

IZVRSTAN MARCELO /

Brozović odigrao fantastično u važnoj pobjedi Intera. Tudorova Verona izgubila protiv totalnog autsajdera

Brekalo je golove postigao u prvom poluvremenu, koje je završeno rezultatom 3:0 za Torino.

Potopio 'Viole'

Torino je poveo u 19. minuti pogotkom Wilfreda Singa, a Brekalo je prvi gol zabio u 23. minuti na lijepu asistenciju Lukića. Brekalov pogodak za 2:0 pogledajte OVDJE.

Drugi pogodak postigao je osam minuta kasnije nakon pogreške braniča Fiorentine koji je neoprezno vratio loptu vrataru.

OVDJE pogledajte kako je Brekalo zabio za 3:0.

U drugom poluvremenu Torino je povećao svoje vodstvo. Na 4:0 povisio je Antonio Sanabria u 58. minuti.

Brekalo je igrao do 79. minute, kada ga je zamijenio drugi Hrvat, Marko Pjaca.

Zahvaljujući ovoj pobjedi momčad trenera Ivana Jurića skočila je na deveto mjesto i ima 28 bodova, dok je Fiorentina sedma sa 32 boda. Prvi je Inter sa 49 bodova.