KAKVE SCENE / Uznemirujuć sadržaj: Sutkinja u Španjolskoj 'pogodila' kameru, krv je počela teći na sve strane

Pomoćna sutkinja utakmice Guadalupe Porras sudarila se televizijskom kamerom dok se vraćala na središte terena nakon što je potvrdila gol Chimyja Avile.

26.2.2024.
11:27

Tri dana nakon ispadanja od Dinama u Konferencijskoj ligi, nogometaši Real Betisa pobijedili su Athletic Bilbao sa 3-1 u susretu 26. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

POBJEDA U SEVILLI /

Hrvati se u Nizozemskoj nisu proslavili: Betis nakon Dinama izašao iz krize

Chimy Avila je doveo Betis u vodstvo u 13. minuti, a na 2-0 je povisio Yuri Berchiche pogodivši u 38. minuti vlastitu mrežu. Novi problemi za baskijski sastav stigli su u 41. minuti kada je Nico Williams "pocrvenio".

Ipak, Athletic je s igračem manje u sedmoj minuti nadoknade smanjio rezultat, a strijelac je bio Gorka Guruzeta.

U nastavku susreta gledatelji su vidjeli samo jedan gol, Johnny Cardoso je u 67. minuti pogodio za 3-1 i prvu pobjedu Betisa u zadnja četiri susreta.

Betis je sada šesti sa 42 boda, Athletic peti sa sedam bodova više.

No, nakon utakmice nitko ne priča o rezultatu budući da ju je obilježio nesvakidašnji i zbilja bizarni incident.

Sutkinja 'pogodila' kameru

Nesretna sutkinja je pala na zemlju, a lice joj je bilo potpuno obliveno krvlju. Betisova liječnička služba odmah je priskočila u pomoć, a Porras nije mogla nastaviti utakmicu te je bila zamijenjena.

UPOZORAVAMO DA JE SADRŽAJ IZNIMNO UZNEMIRUJUĆ.

Fotografije kako je to sve izgledalo možete pogledati ovdje.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.